חפש

מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי

'הדרך אל האושר' הוקמה במטרה להשיב את האמון והיושר ולתת בידיו של כל אדם בעולם את הכלים אשר יכולים להחיות את התרבות, להשריש את הערכים החברתיים ולמגר תופעות של סמים אלימות וכיו"ב.

 

על מנת להגשים את המטרה ולקדם את השינויים הדרושים בחברה, בעסקים וארגונים ובעולם בכלל, לא היה מנוס מהקמת ארגון בין לאומי חובק עולם אשר עוזר לציבור להפיץ את הערכים והכללים הנמצאים בחוברת 'הדרך אל האושר'.

 

כיום אנשים מכל העולם, דרך בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורופאים, דרך מנהיגים מקומיים, ראשי קהילות וראשי ערים, דרך מנכ"לים מובילים בעולם ובתוכם מנכ"לים של 500 החברות הגדולות בארה"ב (Fortune 500) ודרך ראשי מדינות ומעצבי דעת קהל עולמיים – כולם משתמשים בחוברת ׳הדרך אל האושר׳ כדי לשרש את הערכים בחברה ולמגר תופעות שליליות של סמים ואלימות.

 

אך חשוב מכך כל אחד ואחד מאיתנו, האדם ברחוב, במפעל, בחברה, אנו אלו אשר יכולים ועוזרים להגשים את המטרה, מעלים את הסבלנות וההבנה בתוך המשפחה, בין החברים, הארגונים והקבוצות והמין האנושי בכלל והכל באמצעות העברת חוברת 'הדרך אל האושר' מאדם לאדם.

 

נכון להיום, למעלה מ-150 מיליון עותקים של החוברת ׳הדרך אל האושר׳ הופצו ביותר מ-97 שפות ובמעל 170 מדינות והיא נחשבת בכל העולם ל- מדריך הגיוני לחיים טובים יותר.

 

לקבלת ערכת מידע חינם

הכוללת עותק של החוברת 'הדרך אל האושר' ותקליטור שמציג את תוכנית 'הדרך אל האושר' 

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין. שלחו לי ערכה חינם!"
 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מוסד הדרך אל האושר שתף עם החברים בטוויטר את 'מוסד הדרך אל האושר