חפש
 
 

מדינת אלסקה

על ידי המושל טוני נואלס

הצהרה מנהלית

בני הנוער של אמריקה הם המשאב הטבעי היקר ביותר לאומתנו ותקוותנו לעתיד. שימוש בסמים, פשע, אלימות של צעירים ועבריינות, מסכנים את אושרם ורווחתם של הילדים ואת מוסריותה של החברה העתידית שלנו.

לילדים קשה, אם לא בלתי אפשרי, ללמוד בתנאים סביבתיים כאלה, בשעה שהם דואגים לביטחונם יותר מאשר ללימודיהם. ערכי מוסר הגיוניים הם סיכום התבונה האנושית שבעזרתם החברה מתארגנת ויוצרת על עצמה משמעת. הם תזכורת יקרת ערך לנו כיחידים, על מנת ליישמם, להביא סדר ומשמעות לחיינו האישיים. ללא ערכי מוסר הגיוניים, אומות, חברות ואנשים אינם יכולים לשרוד לאורך זמן.

הצעירים בחברתנו כיום, זקוקים לקווים מנחים לערכי מוסר הגיוניים על מנת להנחות ועזור להם בחייהם. הם חייבים לקבל דוגמאות טובות כיוון שהם נשאבים לתוך מצבים שבאופן חמור מעמידים למבחן את כושר שיפוטם.  

Concerned Businessmen's Association of America, מתוך דאגה לבני הנוער שלנו ולעתידם, יזמו את התחרות "ילדים משמשים דוגמא טובה", לעזור לבני הנוער לחנך את עצמם ואת חבריהם בערכי מוסר הגיוניים.

12,000 ילדים צוינו לשבח על ידי חברי הקונגרס וחברי הסנט של ארצות הברית, על ידי בתי המחוקקים של המדינות, מושלים וראשי עיר בכל רחבי ארצות הברית, על כך ששימשו דוגמא טובה באי שימוש בשמים מזיקים וקידום יושר, הגינות, אמון, יכולת, סובלנות והבנה.

מטרת חודש "הילדים משמשים דוגמא טובה", היא לוודא שהילדים שלנו יירשו אומה בעלת ערכים מבוססים, בטוחים ללא סמים, פשע ואלימות, עם החוקה לזכויות האדם שלמה וידועה.

לכן, כאן ועכשיו, אני, טוני נואלס, מושל מדינת אלסקה, מצהיר בזאת על חודש יוני 1999 כ-

חודש שמש דוגמא טובה

באלסקה , ומעודד את כל האזרחים והמנהיגים לעזור בהשגת המטרה

תאריך" 2 מרץ 1999


טוני נואלס, מושל

 

 

רוצה לעזור לאנשים סביבך?

הזמן עבורם הרצאה ללא תשלום!

מלא את פרטיך ולחץ 'אני מעוניין. הזמן הרצאה ללא תשלום' ואנו נשוב אליך לתיאום.

 

   

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מדינת אלסקה, 1999 שתף עם החברים בטוויטר את 'מדינת אלסקה, 1999