חפש
 
 

יוסטון, טקסס

הצהרה

שמש דוגמא טובה
B018-HoustonTX.jpg
המלחמה בשימוש בסמים, פשע, אלימות ובורות, היא קרב בעל היבטים רבים בכל מגזר בחברה שלנו. זוהי מלחמה המביאה חורבן לרחובותינו, ומביאה להרג בין ילדים ובבתי ספר בארצנו. זה קשה אם לא בלתי אפשרי לילדים ללמוד בסביבה שבה הם דואגים יותר לביטחונם מאשר ללימודיהם.

יותר מידי מילדינו הפכו להיות נפגעים מהמגפה הזאת. כחברה עלינו למצוא שיטות מוכחות וישימות לחלץ את הנוער ולטהר את הקהילה שלנו מהאיום החברתי שמסכן את עתידנו ועתיד ילדנו. במועצת העיר, אנחנו עושים ככל יכולתנו להפחית שימוש בסמים, פשע ואלימות שמטרידים את ביתי סיפרנו. מאמצים מסורים מצד התלמידים, מדריכים והורים העובדים ביחד יהיו אלה שיבערו את חליי החברה.

ב-1985, אירגון מנהיגים מקרב אנשי עסקים הידועים בשם Concerned Businessmen's Association of America השיקו את המבצע "שמש דוגמא טובה" ותחרות בין בתי הספר. המאמץ הזה מיועד להמריץ את הנוער לשמש דוגמא טובה אחד לשני ולחנך את עצמם וחבריהם, בהתנהגות הגיונית נכונה או מוטעה כפי שנכתב בחוברת "הדרך אל האושר" שנכתבה על ידי ל.רון האברד.

שופטי התחרות בחרו באקדמית טנגלווד ובית הספר העממי ממוריאל מיוסטון, במקומות ראשון ושני מתוך רשימה של מאות בתי ספר בתחרות. בית הספר העממי ממוריאל התכבד לקבל את "הפרס הארצי לשיפור בלימודים",החגיגות לתהילה היוקרתית הזאת יהיו ביחד עם טקס  "שמש דוגמא טובה" שיערך בחודש יוני 1999.

העיר יוסטון, מצדיעה לאקדמית טנגלווד ובית הספר העממי ממוריאל, ולאלה שהתחייבו לאתגרים ולמאמצים הכדאיים, ומאחלת להם המשך הצלחה.

לכן, אני, ליי.פ.בראון, ראש עיריית יוסטון, מצהיר בזאת על חוד יוני 1999 כ-

חודש שמש דוגמא טובה

כעדות על כך אני הבא על החתום
חותם בחותם הגדול של העיר יוסטון
ב-27 למאי 1999


ליי.פ.בראון
ראש העיר

רוצה לעזור לאנשים סביבך?

הזמן עבורם הרצאה ללא תשלום!

מלא את פרטיך ולחץ 'אני מעוניין. הזמן הרצאה ללא תשלום' ואנו נשוב אליך לתיאום.

 

   

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'יוסטון, טקסס 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'יוסטון, טקסס 2