חפש

הורים

החדרת אמון והגינות באמצעות 'הדרך אל האושר'

הדור הצעיר הוא העתיד, ובחברה בה התדרדרות מוסרית ופשיעה גואה, אין זה פלא שלמעלה מ-65 אחוזים מקבוצות הגיל 13-17 מדווחים על "כמות גדולה" או "כמות נכבדה" של העתקות בבתי-הספר (בארה"ב – אך גם אצלנו המצב אינו שונה, ואולי אף חמור מכך).


למעלה מ-30 אחוזים מתלמידי כתות ו עד י' נופלים קורבת לאלימות או לבריונות וכמעת מחצית מהילדים בארה"ב, עוד לפני שנות העשרה שלהם, נחשפים לפורנוגרפיה ברמות שונות.


אין ספק שכיום, בעידן האינטרנט, אנו בכלל וילדינו בפרט חשופים למתקפות תכופות של מסרים שליליים באמצעות הטלוויזיה, האינטרנט ומדיות אחרות, אשר כל אלה מאיימים לפגוע ברווחתם, וביכולת שלהם לקבל החלטות נכונות אשר תורמות להצלחתם.


לעיתים רחוקות מלמדים את הנוער מושגים של מוסר מעשי ושל התנהגות הולמת ולכן, בעדר הדרכה והכוונה נכונה מצד אחד ומצד שני מסרים רבים שליליים אשר מציפים את הילדים בכל מקום כמעט, אין זה פלא שהילדים מתקשים להגיע להחלטות הנכונות, המוסריות והאתיות.


באמצעות 'הדרך אל האושר' ניתן להשיב את האמון היושר וההגינות בסביבתך בכלל ואצל הילדים והנוער בפרט וכל זאת על ידי נתן כלים וכללים פשוטים ומקובלים על כולם.

'הדרך אל האושר' הנו מדריך הגיוני לחיים טובים יותר, אשר מספק לילדים שלך את "המצפן" לו הם כל כך זקוקים, ואשר באמצעותה ניתן לחיות בשלום אחד עם השני תוך אמון הדדי וערכים מוסריים אשר ילוו אותם למשך חייהם.

הורים מסביב לעולם, אשר נעזרו ונעזרים בחוברת ה'דרך אל האושר' מדווחים על שיפור משמעותי בהתנהגות בבית ובחוץ, בהרגשה הערך העצמי ובשיתוף הפעולה של ילדיהם.


התוצאה היא סביבה טובה יותר, בטוחה יותר ומהנה יותר בבית ובחברה.


כפי שכתוב ב-'דרך אל האושר': "בידך הכוח להראות את הדרך לחיים פחות מסוכנים ויותר מאושרים" - איך להתחיל?


הנה מספר דרכים תוכל לתרום ולעזור לסביבה מוסרית יותר, בטוח יותר, ולהשבת הערכים לילדך ובכלל:

  • תן החוברת של 'הדרך אל האושר' לילדיך ואף לחברי משפחה אחרים, כמו גם לחברים ולשכנים ולמשה לכל אדם אשר משפיע על חייך. בקש מהם לקרוא בה.
  • תן עותקים נוספים אל מנת שיוכלו להעביר הלאה.
  • באפשרותך אף ליצור גרסה אישית של החוברת 'הדרך אל האושר' למשפחתך, לחברים או ללקוחות בתור מתנה או כרטיס ביקור על מנת לחלק אותה לאחרים.

מעוניין ליצור איתנו קשר?

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר!'

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הורים שתף עם החברים בטוויטר את 'הורים