חפש

קבוצות קהילתיות

יוצרות השפעה חיובית על נוער וקהילות

על פי נתונים מארה"ב לפחות 16,000 פעמים ביום הופכות חצרות ביתי הספר לזירות פשע.


על פי סקר של האו"ם על שיעורי הפשיעה באירופה כמעט 40 אחוז מהערים באיחוד האירופי הן "די לא בטוחות" או "מאוד לא בטוחות" לפי הגדרת הסקר.


בסביבה של התדרדרות ערכים מוסריים והשפעותיה של הידרדרות זו על החברה, ישנו פתרון אחד מוכח, אשר משפיע באופן חיובי פעם אחר פעם, מעלה את ערכי המוסר, מצמצם את הפשיעה והאלימות, ומשיב את הכבוד והאמון - 'הדרך אל האושר'.


בשימוש במדריך ההגיוני הזה לחיים טובים יותר, אנו יכולים ליצור השפעה חיובית על הסביבה שלנו ולעזור בהפחתת הפשיעה והאלימות.


הכלים והכללים ב'דרך אל האושר' אינם משויכים לדת כזו או אחרת או ללאום כזה או אחר.


למעלה מ-87 מיליון עותקים של החוברות הודפסו ב-97 שפות. והתוצאות של ה'דרך אל האושר' מדברות בעד עצמן ומוכחות בצמצום הפשע ובהשבת האמון.


נעשה שימוש יעיל בחוברת בהדרכה וחינוך נוער לשם הקנייה של הכלים הדרושים להצלחה בחיים.


"היתה לנו היענות טובה מאוד מאנשי הקהילה מאז הפצת 'הדרך אל האושר'. בשיכון המגורים שלנו היו הרבה מאוד בעיות בין הדיירים, מחלוקות, חוסר כבוד והרבה פשע. מנהלת הבניין חילקה את החוברות בפגישת הדיירים החודשית. כתוצאה מכך היא ראתה שינוי ניכר – ושיעור הפשיעה גם ירד. זה היה בגלל הספר". פרקליט הקהילה, לוס אנג'לס, קליפורניה

הפצת החוברת 'הדרך אל האושר' ועמידה על כך שיעשו בה שימוש, אנשי חינוך בבתי הספר, סגל בקבוצות נוער, התלמידים עצמם ואף אנשי החוק, העזרה וההצלה תביא לשיפור משמעותי בערכי המוסר בסביבתך ותגרום לצמצום הפשיעה.


מכיוון שלב ליבה של התוכנית כולל שיתוף אחרים בכלים ובכללים באפשרותך להזמין היום עותקים של החוברת 'הדרך אל האושר' כדי לחלוק אותה עם אחרים.

 

מעוניין בעותקים של החוברת - צור איתנו קשר?

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר!'

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קבוצות קהילתיות שתף עם החברים בטוויטר את 'קבוצות קהילתיות