חפש

תוכניות ותוצאות

אנו חיים בתקופה המאופיינת בהידרדרות של המוסר בחברה ועליה בפשיעה. גם גופים אשר אמורים לשרת אותנו ולהוות גורמים יציבים ואמינים מאכזבים אותנו לא אחת, גופים כמו המשטרה, חברות ביטוח, בנקים וכיו"ב מאכזבים לא אחת את לקוחותיהם והאנשים הזקוקים להם, רבות בשעתם הקשה ביותר.


הכללים בחוברת 'הדרך אל האושר' נכתבו כדי להחזיר את המוסר בחברה ואת האמון של אנשים באנשים, בקבוצות ובארגונים. התוכניות להלן נכתבו מתוך מטרה לספק כלים מתאימים אשר באמצעותם יוכל כל אחד לכוון את האחר לאיכות חיים גבוהה יותר ולחיים של מוסר ואושר.


'ערכת המשאבים להשבת כבוד עצמי'

נכתבה לשימושם של קציני שיקום אסירים ומטרתה להעניק לאנשי מקצוע בתחום כלים ממשייים לשיקום האמון ליצירת כבוד, יושר ומוסר באוכלוסיות עליהן הם אמונים.


'ערכת המשאבים למחנך'

נכתבה כמובן לשימושם של מחנכים ומורים ובאמצעותה מקבלים המורים והמחנכים כלים וידע ללימוד בכלל והכללים של 'הדרך אל האושר' בפרט.


'תוכנית העובד'

נכתבה לעסקים ומעניקה לכל בעל עסק או בית עסק כלים וידע לשיפור המורל בעסק, להגברת הנאמנות אצל העובדים ובכך להביא הלכה למעשה לשינוי הגישה של העובד לעסק ולעבודה ולהגדלת התפוקות.


תוכניות למשטרה

נכתבו על מנת לאפשר לשוטרים להפחית את הגידול בפשיעה ולצמצם אותה בקהילות שלהם והכל באמצעות הכלים והכללים ב-'הדרך אל האושר'.


תוכניות לאזורי משבר

צעדים וכלים המאפשרים להחזיר את הרוגע והשפיות לאזורים הנתונים במשברים בשל מהומות ומלחמות.


תכניות לממשלות

מעניקה למדינות תקנון מוסרי, הגיוני, שכל אזרח במדינה ללא קשר לשיוכו הדתי, החברתי, הגזעי ובכלל, יוכל לפעול על פיו ובכך להגביר את רמת המוסר במדינה, לשפר את היחסים בין הקבוצות השונות במדינה ובין האזרחים עצמם ולעודד שלום בתוך המדינות.


תכניות לקבוצות קהילתיות

מאפשרות לקבוצות לקדם את הנוער  והחברים בקבוצה לרמה מוסרית גובהה יותר, ובכך מסייעות ליצירת סביבה בטוחה יותר ושכונות בטוחות יותר.


תוכניות להורים

'האקדמיה להורים' – כלים וצעדים המסייעים להורים בגידול ילדיהם ובהקניית ערכים בריאים לחיים טובים ומאושרים.


תוכניות לבני נוער

כלים וצעדים פשוטים אשר מעניקים לנוער לקבל החלטות נכונות ומוסריות בעצמם כמו גם לעזור לחבריהם ולהוביל אותם בדרך לאזרחים הראויים לאמון.

 

 

מעוניין ליצור איתנו קשר?

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר!'

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תוכניות ותוצאות שתף עם החברים בטוויטר את 'תוכניות ותוצאות