חפש

תוכנית לעסקים

השבת אמון ויושר למקום העבודה


מי לא מכיר את התופעה של גנבות עובדים במקום העבודה? הידרדרות המוסר ועליה בפשיעה מביאים להרגלים מגונים של "גנבות קטנות" - פה עט, שם צילום והסכום המצטבר מסתכם בעשרות רבות של מליארדי דולרים.

 

רק על מנת לסבר את האוזן, שליש מכל פשיטות הרגל הנו תולדה של גניבות עובדים והעלות למעסיקים בכלל מוערכת בכמיליארד דולר ארה"ב בשנה. הקף הונאות הביטוח, תביעות כוזבות בגין תאונות, פציעות ומחלות כוזבות, עובר בקלות את ה-80 מיליארד דולר ארה"ב בשנה (נתונים מארה"ב).


התנהגויות, אשר בעבר נחשבו ללא מוסריות, לעבירות על חוקי החברה והמוסר, כגון שקרים, בגידות וחיפוי על טעויות הפכו לנורמות בחברה של היום במקום העבודה המודרני.

 

על זה יש להוסיף את התפשטות הסמים והשכיחות שלהם באוכלוסיה כיום והתוצאה המתקבלת הנה תמיד אותה תוצאה – מורל ירוד, נטייה להיעדרויות, תחלופה גבוהה של כוח אדם וכיו"ב.

 

אין ספק שלמשבר הזה נחוץ פתרון מהיר ויעיל.


'הדרך אל האושר': מדריך הגיוני לחיים טובים יותר, אשר בו 21 כללים, כלים ועקרונות להשבת המוסר, האמון והיושר בין אדם לחברו ובין האנשים לקבוצות ולחברה, אינו מדריך דתי והתכנים מכוונים לעבר החלטות אתיות של כל אדם באשר הוא אדם, ובמיוחד כאשר על האדם להתמודד עם החלטות קשות.


מנהלי תאגידים, מנהיגי קהילה ומחנכים משתמשים בספר/בחוברת 'הדרך אל האושר' כבר יותר מ-25 שנה, ומוכחים פעם אחר פעם כי שימוש בספר/בחוברת 'הדרך אל האושר' מביא לשינוי בגישות ובהתנהגות של העובדים והיכולת שלהם לפתור בעיות וכן מעלה את שביעות הרצון, הנאמנות והסיפוק של העובדים מהעבודה ובמקום העבודה .


באם אתה מנכ"ל, או "סתם" נושא תפקיד, מנהל משאבי כוח אדם או איש מקצוע בחברה המסייע לעובדים, איש עסקים מודאג או עובד אשר מעוניין לעזור ולתרום לסביבת עבודה נעימה יותר ופרודוקטיבית יותר, התוכנית הזו יכולה לעזור לך להשפיע ולכוון אחרים להחלטות ישרות ואתיות יותר ובכך לעלות את התפוקה ואת יכולת הקיום של החברה או הארגון שלך. תופעות לוואי ידועות – אושר וסיפוק במקום העבודה.

 

מעוניין ליצור איתנו קשר?

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר!'

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תוכנית לעסקים שתף עם החברים בטוויטר את 'תוכנית לעסקים